Elektrinių paspirtukų dalys

Filtruoti

Įjungti filtrai

Rodoma 1–24 iš 114

Greičiausiai ne paslaptis, jog net ir aukščiausios kokybės gaminiai po kurio laiko susidėvi. Tokiu atveju reikia arba pirkti naują prekę, arba atnaujinti senąją. Pasirinkus Xiaomi arba Ninebot paspirtuką, galima tikėtis, jog elektrinis paspirtukas ilgą laiką bus kokybiškas ir kelionės bus sėkmingos. Na, bet pasitaiko, jog paspirtukai susidėvi greičiau dėl vairuotojo kaltės arba tiesiog dėl amžiaus. Gera žinia ta, jog iškilus nesklandumams, tikrai nereikia iš karto keisti elektrinio paspirtuko. Juk jie tikrai nepigūs. Jeigu kilo nesklandumai dėl baterijos, ratų ar kitų dalių, nenusiminkite. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti Jūsų elektriniam paspirtukui. Neskubėkite keisti elektrinio paspirtuko ir iš pradžių pamėginkite jį atnaujinti.

-5%
-5%
-5%
-12%
-5%
-5%
-5%
-5%
-4%
-5%
-4%
-5%
-5%
Geltona
Mėlyna
Oranžinė
Raudona
Žalia
3.75 Su PVM
Pasirinkti savybes
-5%
-5%
-5%
-17%
-5%
-5%
-5%
-4%
-5%
-5%

Na, bet pasitaiko, jog paspirtukai susidėvi greičiau dėl vairuotojo kaltės arba tiesiog dėl amžiaus. Gera žinia ta, jog iškilus nesklandumams, tikrai nereikia iš karto keisti elektrinio paspirtuko. Juk jie tikrai nepigūs. Jeigu kilo nesklandumai dėl baterijos, ratų ar kitų dalių, nenusiminkite. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti Jūsų elektriniam paspirtukui. Neskubėkite keisti elektrinio paspirtuko ir iš pradžių pamėginkite jį atnaujinti. Elektrinių paspirtukų dalys Jums padės atnaujinti paspirtuką. Mes suprantama, jog prekes išsirinkti neretai yra labai sudėtinga. Būtent dėl to po mūsų parduodamomis prekėmis galite rasti išsamius aprašymus. Visgi, jeigu net nežinote, kokios prekės Jums reikia ir nuo ko pradėti ieškoti, tuomet turėtumėte šiek tiek susipažinti su mūsų siūlomu asortimentu: Jeigu naudojate išmanųjį telefoną ar nešiojamą kompiuterį, tuomet suprantate, jog pakrovėjai neretai susidėvi ir juos tenka keisti. Kartais pakrovėjai susidėvi, nes juos apgraužia naminis gyvūnėlis, kartais taip atsitinka dėl kitų priežasčių. Gerai tai, jog ši problema gali būti lengvai išsprendžiama. Keisti elektrinį paspirtuką vien dėl to, jog sugedo pakrovėjas būtų tiesiog neracionalu. Įsigykite naują. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kokybiškus gaminius, kurie efektyvumu visiškai nesiskirs nuo originalaus paspirtuko pakrovėjo. Gal sugedo ne pakrovėjas, o pati baterija? Pasitaiko, jog žmonės mano, kad reikia keisti pakrovėją, o pasirodo, jog baterija yra susidėvėjusi. Tokiu atveju pasirinkite elektrinio paspirtuko bateriją ir prikelkite paspirtuką naujam gyvenimui. Skambutis elektriniam paspirtukui yra tiesiog būtinas. Juk nežinote, kas iššoks į kelią Jums prieš akis. Būtina įsigyti skambutį, jog būtų galima ramiai važiuoti ir įspėti praeivius, jeigu jie Jums pastoja kelią. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir dar daugiau prekių, kurių gali prireikti Jūsų elektriniam paspirtukui. Mūsų siūlomos dalys gali ne tik pakeisti senąsias dalis, bet ir paversti paspirtuką išmanesniu. Peržiūrėkite pasiūlymus ir pasirinkite tai, kas padarys keliones patogesnes.
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kad galėtume Jums suteikti geriausias paslaugas. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų parametrais.